KREACJA ŻANNET

Jako producent sukien ślubnych od 23 lat prezentujemy swoje kolekcje w kraju i zagranicą.
Oferujemy także kilka linij kobiecych ubrań świątecznych: stroje wieczorowe, dla rozmaitych przyjęć i uroczystości.

Dla kobiet w różnym wieku, nawet dla tych najmłodszych.

Od tego się zaczyna…

&

Marzenia

Która kobieta choć raz w życiu nie chciałaby poczuć się jak gwiazda? Choćby tego jednego dnia. Czego potrzebujesz, aby zaprezentować się w jak najlepszym świetle?

Dowiedz się więcej

Krok po kroku

Odwiedź jeden z naszych salonów firmowych i zapoznaj się z naszą ofertą.
Umów się na mierzenie i dobór sukni.

Własny projekt

Jeśli nie znajdziesz w naszych kolekcjach swojej wymarzonej sukni, nasze projektantki pomogą dla Ciebie stworzyć jedyny i niepowtarzalny model. Jeśli już masz suknie wymyśloną przez siebie, zrealizujemy Twój projekt.

CZY WIESZ, ŻE …

Wszystkie wyroby naszej marki wyróżniają się znakomitą jakością nie tylko co do wykonania, a także co do wyboru tkanin i dodatków. Mimo to, mają rozsądną cenę.

Co roku powstaje nowa kolekcja sukien ślubnych, odzwierciedlająca ostatnie trendy światowe, tym samym wzbogaca dotychczasowy dobytek o projekty niepowtarzalne, stylowe i piękne.

Współpraca

Dołącz do grona naszych partnerów biznesowych. Umów się na spotkanie w jednym z naszych salonów Firmowych. Wybierz, zamów i rozpocznij swój biznes pod marką „Kreacja Żannet”.

Kontakt

Jesteś kobietą zmysłową i elegancką, chcesz podkreślić swoje atuty?

A może lubisz błyszczeć i być w centrum uwagi, albo cenisz sobie własny komfort, jesteś bardzo nowoczesną i świadomą siebie?!

KOLEKCJE

Sezonowe kolekcje autorskie Żanny Moryson sukien wieczorowych cieszą się niebywałym powodzeniem.

To połączenie artyzmu i sztuki. Często są to pojedyncze egzemplarze, które dostarczają klientkom wiele pozytywnych emocji.

 

Efektowność rozmaicie stylizowanych kreacji zawsze podkreślane jest wyśmienitym gustem, oraz idealnie przemyślanymi szczegółami.

Prasa

&

Photorealistic Magazine MockUp

Nasze kolekcje regularnie ukazują się na łamach fashion magazines, specjalizujących się w tematyce ślubnej, a także pomyślnie prezentowane podczas licznych targów branżowych międzynarodowych i lokalnych.
Nasze suknie znalazły uznanie w Niemczech, Anglii, Holandii, Belgii, Czechach, Rosji, we Włoszech i na Ukrainie.

Chcesz być na bieżąco z naszymi wszystkimi nowościami i konkursami?

Start typing and press Enter to search